Szkoła Tańca Bogdan- nauka tańca na wesela i zabawy, salsa, tango, walc.

Zapraszamy przyszłych nowożeńców do nauki Pierwszego Tańca w Szkole Tańca Bogdan. Najczęściej zadawane pytania to Ile potrzeba lekcji, by zatańczyć ładnie wyglądający Pierwszy Taniec? W oparciu o nasze doświadczenie możemy powiedzieć, że potrzeba około trzech do czterech lekcji, by układ. Terminy zajęć tanecznych od września. Dzieci od lat 5 do 14 zapraszamy na zapisy w sobotę, 5 września, godz.10.00 do Centrum Kultury i Sztuki. Zajęcia odbywać się będą w Hali Arena w soboty do południa. 8222;Dziękujemy.

OVERVIEW

The site szkolatanca-bogdan.pl presently has a traffic classification of zero (the lower the better). We have traversed fourteen pages within the web site szkolatanca-bogdan.pl and found three websites interfacing with szkolatanca-bogdan.pl. We were able to discover one mass web accounts owned by szkolatanca-bogdan.pl.

SZKOLATANCA-BOGDAN.PL TRAFFIC

The site szkolatanca-bogdan.pl is seeing alternating levels of traffic all over the year.
Traffic for szkolatanca-bogdan.pl

Traffic ranking (by month) for szkolatanca-bogdan.pl

Traffic ranking by day of the week for szkolatanca-bogdan.pl

WHAT DOES SZKOLATANCA-BOGDAN.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkolatanca-bogdan.pl Mobile Screenshot of szkolatanca-bogdan.pl Tablet Screenshot of szkolatanca-bogdan.pl

SZKOLATANCA-BOGDAN.PL SERVER

We revealed that a lone root page on szkolatanca-bogdan.pl took one thousand five hundred and sixty-three milliseconds to come up. We could not observe a SSL certificate, so we consider szkolatanca-bogdan.pl not secure.
89.146.221.168

We detected that szkolatanca-bogdan.pl is operating the Apache/2.2.22 os.

Szkoła Tańca Bogdan- nauka tańca na wesela i zabawy, salsa, tango, walc.

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The site states the following, "Zapraszamy przyszłych nowożeńców do nauki Pierwszego Tańca w Szkole Tańca Bogdan." I noticed that the web site stated " Najczęściej zadawane pytania to Ile potrzeba lekcji, by zatańczyć ładnie wyglądający Pierwszy Taniec? W oparciu o nasze doświadczenie możemy powiedzieć, że potrzeba około trzech do czterech lekcji, by układ." They also stated " Terminy zajęć tanecznych od września. Dzieci od lat 5 do 14 zapraszamy na zapisy w sobotę, 5 września, godz. 00 do Centrum Kultury i Sztuki. Zajęcia odbywać się będą w Hali Arena w soboty do południa."

ANALYZE MORE BUSINESSES

Szkoła tańca Warszawa towarzyski pole dance panieńskie Zacisze

Dlaczego warto w ogóle tańczyć? Kursy dla pań solo. Wieczorki taneczne przy lampce wina. POLE DANCE-owy KONIEC LATA Z PATRYKIEM RYBARSKIM.

Szkoła Tańca Samba

Nauka Pierwszego Tańca - Lekcje indywidualne.

Kursy taneczne - Szkoła Tańca Piaseczno

Zajęcia od 30 czerwca 2015 we wtorki i czwartki g. Grupa I - po kursie podstawowym - zajęcia w poniedziałki 19. Grupa II - zaawansowani - zajęcia w środy 19. 00 zapraszamy do trenowania - Wieczorek.

SZKOŁA TAŃCA TOWARZYSKIEGO MERENGUE - PIOTR KISZKA

Sylwester i karnawał już tuż tuż. Tancerze Szkoły Tańca chętnie uświetnią każdą imprezę. W celu uzyskania informacji prosimy o kontakt ze Szkołą Tańca. Spot reklamowy naszej Szkoły Tańca. Oto nasz spot promujący Szkołę Tańca MERENGUE! Zapraszamy na kursy tańca towarzyskiego, użytkowego, latino solo, Zumbę i wiele innych. Nie brakuje zajęć dla dzieci i młodzieży m. balet, breakdance, video clip dance, taniec towarzyski itd.

Szkola Tanca Chicago - Home

Zajecia dla dzieci i doroslych. Pierwszy tanciec slubny ,taniec nowozencow. 7925 w 103rd st unit 4. Start your own free website. A surprisingly easy drag and drop site creator. Photo used under Creative Commons from dark mephi.